Dobry program do projektowania – Solidworks online

rich snippets

Czego dowiesz się z artykułu

Solidworks online to program, który służy do projektowania różnych obiektów powierzchniowych, mebli, form oraz urządzeń. Umożliwia skrócenie czasu projektowania do minimum, nie ma również potrzeby ręcznego wprowadzania poprawek, ponieważ wystarczy jedna, nawet niewielka zmiana powoduje automatyczne poprawki całości.

Dlaczego Solidworks online jest tak popularny wśród użytkowników?

Solidworks online to oprogramowanie, z którego korzystają ponad cztery miliony użytkowników na całym świecie. Program ten jest doceniany przede wszystkim za łatwość w obsłudze, przyjazny interfejs, a także przyjazne środowisko oprogramowania. Jest to narzędzie, które integruje ze sobą wszystkie etapy projektowania. Modele przestrzenne, budowane na ekranie komputera, pozwalają na obejrzenie całości projektu, na długo przed rozpoczęciem produkcji.Solidworks online umożliwia drukowanie projektów 3D w wielkości naturalnej albo w skali. Drukowane mogą być na specjalnych drukarkach typu 3D i dzięki temu można przetestować produkt końcowy, bez konieczności budowania drogich prototypów. Z oprogramowania tego najczęściej korzystają inżynierowie, studenci kierunków technicznych i wykładowcy akademiccy. Korzystają z niego również naukowcy, którzy na co dzień projektują i prowadzą badania naukowe.

Jaka jest cena Solidworks i od czego zależy?

Jeśli chodzi o oprogramowanie Solidworks cena uzależniona jest od wersji programu, których może być trzy, a także od ilości elementów, rodzaju licencji oraz od ilości stanowisk dla jednej licencji. Komercyjne licencje, które wydaje się powszechnie, są wieczyste. Oprócz tego każdej zainteresowanej osobie przysługuje miesięczny, darmowy okres próbny oryginalnej wersji Solidworks. Po upływie tego czasu program można kupić lub zrezygnować z niego, bez poniesienia jakichkolwiek kosztów. Program ten można ciągle aktualizować przy pomocy aplikacji My Solidworks.Oprogramowanie Solidworks online można kupić w dobrych sklepach komputerowych, stacjonarnych i internetowych. Tam też załatwić można wszelkie formalności dotyczące aktualizacji. Można również skorzystać ze strony internetowej producenta tego oprogramowania.

Na chwilę obecną program ten zyskuje same pozytywne oceny użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *